Положення фестивалю "Сонячний каштанчик" 2012 Друк

 

 

 

 

III-й Міжнародний благодійний фестиваль

дитячо-юнацької творчості

 

"СОНЯЧНИЙ КАШТАНЧИК"

 

 

 

Під егідою Національної хореографічної спілки України
      Почесний Президент фестивалю:

 Герой України, Народний артист України 

 Мирослав Вантух


Співзасновники фестивалю:

Міністерство культури України

Національна хореографічна спілка України

Святошинська районна в м.Києві державна адміністрація

Київська міська державна адміністрація

                                                                                                              Благодійна організація 

                                                                                                              „Ансамбль танцю „Вітамінчики”

За підтримки та при сприянні:

Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України

Київської міської державної адміністрації

Київського міського центру творчості та культурологічних досліджень

Фонду сприяння розвитку мистецтв

 

Мета фестивалю: представити київському глядачеві культуру і традиції регіонів України та народів світу, їхнє хореографічне мистецтво, познайомити зарубіжні колективи з танцювальною фольклорною спадщиною українського народу, зі столицею України – містом Києвом, об’єднати зусилля дітей різних національностей для духовної та матеріальної підтримки тих дітей, які потребують допомоги, залучити спонсорів та меценатів до спільної підтримки талановитих дітей-сиріт, дітей-інвалідів, юних митців з соціально незахищених сімей та розвитку їх творчості.

 

Завдання фестивалю:

 

  • розвиток аматорського дитячого мистецтва, хореографічного зокрема та культурних традицій народів, що проживають в Україні;
  • знайомство з культурою народів світу та їхнім хореографічним мистецтвом;
  • обмін досвідом роботи колективів як українських, так і зарубіжних;
  • популяризація української культури на міжнародному рівні, знайомство іноземних делегацій з багатством національної хореографії, життям та культурою міста Києва;
  • зміцнення миру і дружби між державами та їхніми юними представниками, сприяння взаєморозумінню в галузі народного мистецтва та культури;
  • виховання почуттів милосердя, добра та самопожертви серед дітей по відношенню до своїх ровесників, які потребують духовної підтримки та допомоги;
  • об’єднання всіх дітей фестивалю навколо ідеї служіння дитячого народного мистецтва благородним цілям, в ім’я миру та милосердя на Землі.

 

 

 

- 2 -

 

Порядок проведення 1-го туру (Відбіркового) фестивалю:

 

· Фестиваль проходить у 2 тури, перший з яких є Відбірковим і орієнтований на заочне ознайомлення Журі з хореографічними колективами через фото та відеоматеріали, які надсилаються на адресу оргкомітету фестивалю до 1 березня 2012 року;

· На Відбірковий тур запрошуються хореографічні колективи різних напрямків.

· Журі, члени якого є провідними хореографами України, покликане у Відбірковому турі визначити серед потенційних учасників фестивалю з України та зарубіжжя найбільш талановиті колективи, які і будуть запрошені в Київ на Міжнародний фестиваль «Сонячний каштанчик» у травні 2012 року;

Для участі у Відбірковому турі необхідно переслати на електронну адресу оргкомітету (або на поштову адресу) фестивалю наступний пакет рекламних матеріалів:

· Заявка на участь у Відбірковому турі фестивалю (за встановленим зразком, який додається до Положення),

· Біографія колективу з обов’язковою інформацією участі в конкурсах, фестивалях, перелік нагород, перемог,

· Фотографія колективу (додатково може бути афіша, буклет).

· Відеоматеріал (в разі надсилання поштою - DVD) з кращими номерами (1-2 номери, або фрагменти номерів).

 

Порядок проведення 2-го основного туру фестивалю:

 

· Фестиваль проходить щорічно у столиці України – місті Києві.

· Дні проведення III–го фестивалю – з 25 по 27 травня 2012 року, в рамках заходів Київської мерії до святкування Дня Києва.

· Тривалість фестивалю – 3 дні (заїзд 24 на ніч, або 25 вранці, від’їзд 28 вранці).

· На фестиваль запрошуються ті колективи, які рішенням Журі пройшли відбірковий тур, про що протягом березня буде інформовано оргкомітетом.

· Під час фестивальних днів художні колективи дають благодійні концерти в різних соціальних закладах Києва та області (один-два виступи).

· В рамках фестивалю проходить благодійна акція в підтримку дитячої народної творчості «Діти для дітей», до якої залучаються всі учасники фестивалю.

· Майстер-класи в репетиційних залах професійних хореографічних колективів Києва, зокрема – в Національному ансамблі танцю ім.П.Вірського, Національному хорі ім.Г.Верьовки, Академічному ансамблі «Калина».

· Основні фестивальні заходи проходитимуть на Співочому полі Печерського ландшафтного парку, Хрещатику, Майдані незалежності, в Національному драматичному театрі ім. І.Франка та Міжнародному центрі культури і мистецтв («Жовтневий палац»)

· Фестивалем передбачені творчі зустрічі учасників з відомими митцями України, конференції для керівників та дисковечори знайомств для юних учасників.

· На всіх учасників фестивалю чекає захоплююча екскурсійна програма.

· Проживання, харчування в закладах санаторного типу, оздоровчих таборах та в готелях.

· Організація культурно-мистецьких заходів фестивалю, проживання, харчування, зустрічі та від’їзду колективів покладається на Оргкомітет фестивалю.

 

 

 

 

- 3 -

 

Вимоги до учасників:

 

· Вік учасників: від 10 до 16 років.

· Кількість учасників колективу з України – 20 + 2 керівника.

· Кількість учасників зарубіжного колективу – 18 + 2 керівника.

· Художній номер не повинен тривати більше 4 хвилин.

· Програма виступу колективу від 15 до 20 хвилин (4-5 номерів).

· Програма виступу для колективів з Києва та Київської області – 2-3 номери.

· Всі фонограми подаються на міні-дисках MD, CD, або флеш-носіях.

· На Гала-концерт кожен колектив представляє один танцювальний номер.

· Обов’язкова наявність для іноземних колективів – національної символіки своєї країни (прапор країни та герб того міста чи краю, які представляє колектив).

· Колективи з України представляють символіку своєї області, чи міста та колективу (це може прапор, герб, емблема).

· Усі приїжджі колективи привозять свої презентаційні подарунки для офіційних зустрічей представників делегацій з керівництвом району та міста (два офіційних прийоми).

 

Нагороди фестивалю:

 

· Кожен колектив нагороджується Почесною грамотою Міністра культури України, Сертифікатом Благодійника, Подякою Голови Національної хореографічної спілки України - художнього керівника Національного академічного ансамблю танцю ім.П.П.Вірського, Героя України Мирослава Михайловича Вантуха, усі учасники отримують Дипломи учасника фестивалю, пам’ятні дарунки та рекламно-сувенірну продукцію фестивалю.

 

Фінансові умови:

 

· Фестиваль є некомерційним заходом.

· Вартість дороги, проживання та харчування приїжджих учасників фестивалю з України - за рахунок відряджуючої сторони.

· Для зарубіжних делегацій проживання, харчування, екскурсії, участь у фестивальних заходах - за рахунок приймаючої сторони.

· Учасники фестивалю з України всі затрати по харчуванню та проживанню покривають за власний кошт (орієнтовна ціна проживання та 3-х разового харчування - 250-300 грн./в сутки на одного учасника). За бажанням можливі варіанти більш дешевшого проживання.

· Для формування нагородно-подарункового фонду та покриття затрат по організації фестивалю оргкомітетом встановлено Фестивальний благодійний внесок: для учасників фестивалю з України (окрім Києва та Київської області) в сумі 250 грн. з кожного учасника. Фестивальний внесок для кожного учасника з Києва та Київської області складає 150 грн.

 

 

 

 

 

 

 

- 4 -

 

 

Керівництво фестивалю:

 

  • Керівництво фестивалем здійснює Президент, якого обирають співзасновники фестивалю. Президент фестивалю отримує від засновників повноваження відповідальної особи, укладає угоди на виконання робіт по підготовці і проведенню фестивалю як із приватними особами, так і з державними структурами, комерційними підприємствами і організаціями. Президент фестивалю є безпосереднім координатором роботи Організаційного комітету.
  • Організаційний комітет є виконавчим органом фестивалю, відповідає за його підготовку і проведення, пошук спонсорів, організацію реклами, розповсюдження запрошень, забезпечує підготовку приміщень для проведення фестивалю, організовує виїзні концерти, виконує господарські роботи пов’язані із проведенням фестивальних заходів, несе відповідальність перед Президентом фестивалю за використання коштів.

 

 

Колективи, які рішенням Журі пройшли Відбірковий тур, отримають офіційне запрошення Оргкомітету для участі у фестивалі. Українські колективи, після отримання такого запрошення, повинні протягом 5 днів дати офіційне підтвердження своєї участі і перерахувати на рахунок фестивалю всю суму Фестивального внеску. Фінансування проживання та харчування учасників вирішується окремо, згідно поданих заявок визначених для участі у фестивалі колективів.

 

Реквізити фестивалю для перерахунку коштів:

Р/р 2600700350089

в АКБ „Правекс-Банк” МФО 321983

Код ЄДПРОУ 26255594

Фестивальний благодійний внесок

 

Наша адреса: 03134, м.Київ, вул. Симиренка 5 Б, ДЮСШ №17,

БО „Ансамбль танцю „Вітамінчики”.

 

Телефони: Тел./факс 044-458-63-57 (з 16-21), моб. 050-310-72-80

Контактна особа – Мельник Олег Йосипович,

Президент БО «Ансамбль танцю «Вітамінчики»,

Голова оргкомітету фестивалю

 

Е-mail: vitaminfest@mail.ru; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Сайт: www. vitaminchiki.com.ua

 


 


 

 

© 2018 Вітамінчики - народний художній колектив ансамбль танцю..Вітамінчики. Всі права захищено.
Україна ,Київ - ...без "Вітамінчиків" життя не можливе.