Міжнародний Дельфійський комітет аплодує «Вітамінчикам»!


Міжнародний Дельфійський комітет аплодує «Вітамінчикам»22 жовтня у Великій залі Національної консерваторії ім. П.Чайковського, під Патронатом Міністерства культури України, в рамках заходів Міжнародної наукової конференції за участю країн-членів міжнародного Дельфійського руху відбувся гала-концерт переможців Міжнародних дельфійських ігор, організований Українським Дельфійським комітетом. Серед запрошених переможців минулих років були й володарі «Золотої медалі» Міжнародних дельфійських ігор 2005 року - народний художній колектив України «Ансамбль танцю «Вітамінчики».

І цього разу "Вітамінчики" неабияк здивували славнозвісним «Гопаком» глядачів свята, серед яких були представники керівних кадрів міністерств культури країн СНД та ректори музичних академій міжнародних делегацій – учасників заходу. Приємно було чути теплі слова на адресу «Вітамінчиків» від виконавчого директора Українського Дельфійського комітету Вікторії Георгіївни Снєгур.

Міжнародний Дельфійський комітет аплодує «Вітамінчикам»!
Завершувати гала-концерт переможців завжди є почесною нагородою, особливо ж у такій атмосфері. Бурхливі овації залу не відпускали танцюристів зі сцени. І вже зовсім неочікуваним для юних артистів та їхніх керівників стало відзначення особливих творчих заслуг ансамблю з урочистим винесенням величезного кошика квітів від Міжнародного Дельфійського комітету.

Міжнародний Дельфійський комітет аплодує «Вітамінчикам»!
Нагадаємо, що Міжнародна Дельфійська Рада (МДР) / Центральне бюро Берлін — некомерційна міжнародна організація, створена для проведення Дельфійських ігор сучасності, що включають в себе конкурси, фестивалі, виставки і презентації в різних напрямках мистецтва. Починаючи з 1997 року, Міжнародна Дельфійська Рада ввела в сучасне життя Міжнародні Дельфійські ігри.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить