06/06/2007 10:58

„Чарівна свічка” спалахнула новими талантами

Уже п’ять років поспіль у Шевченківському районі проводиться Міжнародний конкурс-фестиваль „Чарівна свічка”. Нинішнього року він був приурочений до 70-річчя району і відбувався під гаслом „Від вогню Прометея до чарівного вогника мистецтв”. У відбірковому етапі взяли участь понад 600 учасників з різних регіонів України, а також з Італії, Кореї, Росії, Грузії, Казахстану та інших країн. На сцені ж виступили найкращі.

Їхні творчі досягнення оцінювали кваліфіковані члени журі, до складу якого увійшли народна артистка України Ніна Матвієнко, завідуюча сектором художньо-естетичної творчості інституту інноваційних технологій та змісту освіти Аліса Тараканова, заслужені артисти України Володимир Бистряков та Алла Рубіна.

Сам проект фестивалю стартував ще на початку 1992 року в Керчі. Його автор і незмінний президент – Євгенія Макєєва, педагог організатор дитячо-юнацького клубу „Дозвілля” привезла фестиваль з Криму до Києва. Відтоді вона допомагає дітям розвиватися та досягати успіху, підкорювати українську та закордонну сцени.

«Вітамінчики» на Міжнародному конкурсі «Чарівна свічка»

Фотозвіт з фестивалю:

З роками змінювалися номінації та кількість учасників, але залишалося незмінним прагнення досягти високої мети на шляху до розвитку дитячих талантів. На цьогорічному фестивалі учасники змагалися в номінаціях: „Естрадний Нон-Стоп” – естрадне мистецтво (вокал, хореографія), „Фольк-феєрія” – фольклорне мистецтво (вокал, хореографія), „Класичний дивертисмент” – класичне мистецтво (вокал, хореографія, класична інструментальна музика), „Тріумф на подіумі” – модельне мистецтво (юні дизайнери, театр моди).

Відкриття фестивалю відбулося в Академічному театрі ляльок м. Києва. Там було запалено перший вогник, який став символом усього конкурсного періоду. Члени журі та почесні гості отримали запашні короваї. Голова Шевченківської райдержадміністрації Віктор Пилипишин розділив свій подарунок з маленькими гостями свята. Він звернувся до присутніх з вітальним словом та побажав учасникам фестивалю творчого натхнення, перемог та здійснення найзаповітніших мрій.

Фестиваль тривав чотири дні. За цей час учасники представили свої найкращі номери, підготовлені спеціально для фестивалю.

Нагородження фіналістів відбулося в Національному академічному театрі російської драми ім. Лесі Українки. Переможці у кожній з номінацій представили вокальні та хореографічні композиції, які принесли їм перемогу.

Володарі гран-прі вже найближчим часом відвідають Італію, Францію, Польщу, Сербію та Угорщину. Решта учасників отримали дипломи, пам’ятні подарунки, солодкі призи та обов’язковий сувенір „Чарівну свічку”.

Нинішнього року Віктор Пилипишин запровадив особливий приз. Його вручили команді, яка найкраще представила Шевченківський район на фестивалі „Чарівна свічка”. Це – балет „Quest”, учасники якого протягом 24 днів відпочиватимуть у Швейцарії.

Нагороди та подарунки учасникам конкурсу вручили члени журі, які перед цим вирішували долю цих самих конкурсантів. Як зазначила народна артистка України Ніна Матвієнко, Шевченківський район єдиний, де проводиться подібний фестиваль дитячої та юнацької творчості. Тут робиться велика справа – підтримка молодих талантів. Це чудова можливість для молоді проявити себе та віднайти свій шлях у житті, в чому їм допомагає районна влада.

Джерело: http://www.kreschatic.kiev.ua/news/5538.html

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить