29 по 31 травня 2010 року в м. Києві пройшов І Міжнародний благодійний фестиваль дитячо-юнацької творчості "Сонячний каштанчик" присвячений 20-тирічному юбілею Народного художнього колективу "Ансамбль танцю "Вітамінчики".

Міжнародний благодійний фестиваль дитячо-юнацької творчості "Сонячний каштанчик"

Гала-концерт фестивалю "Сонячний каштанчик"

31 травня 2010 I-й Міжнародний благодійний фестиваль дитячо-юнацької творчості «Сонячний Каштанчик» став окрасою святкових заходів з нагоди відзначення Дня Києва

I-й Міжнародний благодійний фестиваль дитячо-юнацької творчості «Сонячний Каштанчик»

 

I-й Міжнародний благодійний фестиваль дитячо-юнацької творчості «Сонячний Каштанчик», приурочений до 20-річчя хореографічного дитячо-юнацького колективу «Вітамінчики», стартував у Святошині напередодні Дня Києва 29 травня ц.р., про що ми вже повідомляли на нашому сайті.
Надалі програма фестивалю продовжилась на міському рівні:

• 30.05 з 15.00-18.00 – відбулося «Свято танцю» за участю хореографічних колективів – гостей ювіляра з Росії, Білорусії, Польщі, регіонів України та київських танцювальних ансамблів на Співочому полі;

I-й Міжнародний благодійний фестиваль дитячо-юнацької творчості «Сонячний Каштанчик» на Співочому полі

Детальний фотозвіт:


• 30.05 з 19.00-19.30 - Презентаційне представлення фестивалю на Майдані Незалежності;

Презентаційне представлення фестивалю "Сонячний каштанчик" на Майдані Незалежності;

Детальний фотозвіт:

• 31.05 з 18.00-21.00 - Закриття фестивалю, Галаконцерт його учасників та Ювілейний концерт «Вітамінчиків» в Національному театрі опери та балету ім.Т.Г.Шевченка. Серед почесних гостей були Герой України, художній керівник Національного ансамблю танцю ім.П.П.Вірського М.М.Вантух, Народні артисти України Ніна Матвієнко та Надія Крутова-Шестак, славнозвісний майстер танцю Григорій Чапкіс. Ведуча концерту Лілія Ребрик.

Закриття фестивалю «Сонячний Каштанчик», Галаконцерт його учасників та Ювілейний концерт «Вітамінчиків» в Національному театрі опери та балету ім.Т.Г.Шевченка

Детальний фотозвіт:

Після святкового заключного концерту представники районної влади: заступник голови райдержадміністрації Наталя Пазенко та заступник голови райради Неоніла Богатирчук висловили вітання головному ініціатору проведення фестивалю, керівнику «Вітамінчиків» Олегу Мельнику та вручили йому нагороди: Подяку голови райради та Грамоту голови райдержадміністрації з побажаннями подальшого щорічного продовження свята танцю та збільшення числа його учасників.
В свою чергу, керівник Народного ансамблю танцю «Вітамінчики» Олег Мельник у своїй промові висловив вдячність всім, хто був причетний до організації та проведення I-го Міжнародного благодійного фестивалю дитячо-юнацької творчості «Сонячний Каштанчик». Зокрема, він підкреслив:

- Ще раз з приємністю, хочеться подякувати тим, без кого фестиваль «Сонячний каштанчик» не зміг би відбутися. Це – наші меценати: Фонд культури Федерації профспілок України, Інформаційно-видавниче бюро «Енергія плюс», Дитячий розважальний клуб «Бебі-клаб», Всеукраїнський благодійний фонд «Дорога майбутнього», Дизайн-центр «Сова», Ресторан «Крейзі Дейзі», «Страхова компанія «Нафта-газ-страх», Дитячий журнал «Кідс юєй», Цирк «Кобзов», Народний депутат України Олексій Віталійович Плотніков. А також – наша дяка тим, хто сприяв проведенню фестивалю: Головному управлінню культури та мистецтв Київської міської державної адміністрації, Київському міському центру народної творчості та культурологічних досліджень, Святошинській районній в місті Києві державній адміністрації. За увагу та виявлену турботу про дітей, допомогу в організації фестивалю хочеться передати слова вдячності від Благодійної організації «Ансамбль танцю «Вітамінчики» особисто заступнику київського міського голови Денису Басу. Я задоволений нашою колективною роботою і ще раз і ще раз повторюю, що основними спонсорами впродовж усіх років творчої діяльності «Вітамінчиків» є батьки нашого Народного ансамблю, які роблять все можливе ( а іноді мені здається – що і неможливе) для розвитку таланту своїх дітей.

Сподіваємося, що «Сонячний каштанчик» розквітне на київській землі, буде примножувати славу наших талантів і залучати до своїх лав нові танцювальні колективи.

Джерело: відділ зв’язків зі ЗМІ та громадськістю виконавчого апарату Святошинської районної у м. Києві ради

http://www.svyatoshin.kyiv-city.gov.ua/?area_id=85&id=4647

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить