Дитячий ансамбль танцю "Вітамінчики"

Дитячий ансамбль танцю "Вітамінчики" створено у 1990 р. В 14 навчальних групах оволодівають мистецтвом танцю понад 300 юних талантів віком від 3 до 18 ро¬ків. Під керівництвом засновників ансамблю, його художніх керівників Олега та Олени Мельників працює високопрофесійний викладацький колектив: 2 педагоги-хореографи, 2 педагоги-репетитори, 2 акомпаніатори, викладачі додаткових дисциплін.

У репертуарі ансамблю близько 40 танцювальних номерів різного жанру: український фольклор, танці народів світу, стилізовані сучасні хореографічні композиції. Не менш оригінальними є і сучасні постановки, які вирізняються чіткими композиціями, новими сценічними образами, театральністю та ефектами сучасного естрадного шоу.

При колективі функціонують школа естетичного розвитку малюків "Живчик", культурно-освітня студія "Ліхтарик", шоу-балет "Ягідки" та студія хореографічної майстерності для мам юних учасників ансамблю - "Мамки-шоу". Ансамбль, окрім своєї основної хореографічної бази, має 2 філії в Святошинському районі столиці.

"Вітамінчики" - знаний в Україні та за її межами хореографічний ансамбль: Лауреат всеукраїнських фестивалів та конкурсів "Чорноморські ігри", "Зірки, на сцену!", "Крок до зірок", "Таланти твої, Україно!", "Золотий лелека"; переможець Міжнарод¬них конкурсів "Чарівна свічка", "Санта-Клаус в Україні", "Наша земля - Україна" (МДЦ "АРТЕК"), володар Золотої медалі конкурсу творчих колективів країн СНД -"Дельфійські ігри". Мистецтву цього самобутнього колективу аплодували глядачі найбільших в Україні концертних залів, стадіонів, палаців культури та мистецтв.

Багата біографія ансамблю і творчими здобутками на престижних міжнародних мистецьких форумах. "Вітамінчики" є лауреатами міжнародних фестивалів дитячої на юнацької творчості в Сербії та Чорногорії, Франції та Греції, володарями Гран-прі фестивалю в Туреччині та переможцями Міжнародного конкурсу молодих талантів в Болгарії. Під час участі у найпрестижнішому фестивалі Італії "Діти світу", де за головний приз боролися 44 колективи з різних куточків світу, ця нагорода - Премія миру імені Ніколаса Гріна - була вручена єдиному представнику України - "Вітамінчикам". За високу хореографічну майстерність та вагомий внесок у розвиток культури та дитячого мистецтва ансамбль нагороджено Золотою медаллю ЮНЕСКО (м. Афіни, Греція) та Пам'ятною медаллю Національного ансамблю танцю ім. П.П. Вірського.

Колектив активно співпрацює з народними артистами України Ніною Матвієнко, Надією Крутовою-Шестак, заслуженим артистом Олегом Катковим, цирком "Кобзов" та ін.

Окрема сторінка в біографії колективу - його благодійна діяльність. Щороку "Вітамінчики" організовують благодійні вечори та новорічні вистави для інвалідів, ветеранів, дітей-сиріт, дітей з багатодітних сімей, міські та всеукраїнські благодійні акції в підтримку дитячої народної творчості. Всі ці заходи відбуваються під незмінним гаслом ансамблю - "Діти для дітей".

Благодійна діяльність ансамблю відзначена і підтримана дружиною Президента України Катериною Ющенко, Комітетом Верховної Ради з питань культури і духовності, Кабінетом Міністрів України.

У 2004 р. наказом Міністерства освіти і науки України ансамблю присвоєно почесне звання "Зразковий художній колектив".

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить