ГОЛОВНА
ПРО НАС
ВИКЛАДАЧІ
ВІТАМІНЧИКИ ПОБУВАЛИ
Контакти
Народний художній колектив
Під керівництвом художніх керівників Олега та Олени Мельників
Ансамбль танцю "Вітамінчики"
Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів
Народний художній колектив
ПОДАТИ ЗАЯВКУ
ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ
НАПРЯМКИ ХОРЕОГРАФІЇ
ВИКЛАДАЧІ
ПРО НАС
Дитячий ансамбль танцю "Вітамінчики" створено у 1990 р. В 14 навчальних групах оволодівають мистецтвом танцю понад 300 юних талантів віком від 3 до 18 років. Під керівництвом засновників ансамблю, його художніх керівників Олега та Олени Мельників працює високопрофесійний викладацький колектив: 2 педагоги-хореографи, 2 педагоги-репетитори, 2 акомпаніатори, викладачі додаткових дисциплін.
При колективі функціонують школа естетичного розвитку малюків "Живчик", культурно-освітня студія "Ліхтарик", шоу-балет "Ягідки" та студія хореографічної майстерності для мам юних учасників ансамблю - "Мамки-шоу".
У репертуарі ансамблю близько 40 танцювальних номерів різного жанру: український фольклор, танці народів світу, стилізовані сучасні хореографічні композиції.
Колектив активно співпрацює з народними артистами України Ніною Матвієнко, Надією Крутовою-Шестак, заслуженим артистом Олегом Катковим, цирком "Кобзов" та ін.
У 2004 р. наказом Міністерства освіти і науки України ансамблю присвоєно почесне звання "Зразковий художній колектив".
ВІТАМІНЧИКИ В ЦИФРАХ
Країн світу
Виступів та
концертів
Новорічних
вистав
Конкурсів та
фестивалів
НАПРЯМКИ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА
НАРОДНИЙ ТАНЕЦЬ
ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ
ЕЛЕМЕНТИ ТЕХНІКИ ТА АКРОБАТИКИ
КЛАСИЧНИЙ ТАНЕЦЬ
Головна „пластична мова" і визначальний засіб балету. Розвиваючись протягом довгого часу, класичний танець набув чітких, канонічних форм і став стрункою системою.
Один з найдавніших видів хореографічного мистецтва, який формувався а розвивався під впливом географічних, історичних та соціальних умов життя народу. Він конкретно виражає стиль та манеру виконання кожного народу та невідривно зв'язаний з іншими видами мистецтва, головним чином з музикою.
Цей напрямок в хореографії з'явився на початку 60-х років і складав собою музично-хореографічу мініатюру, ідея якої виражена в чіткій драматургічній побудові.
Вітамінна родина багата на оригінальні і сучасні постановки, які вирізняються чіткими композиціями, новими сценічними образами, театральністю та ефектами сучасного естрадного шоу.

Вивчення даної дисципліни допоможе вихованцю орієнтуватися в розмаїтті жанрів і форм народного хореографічного мистецтва. У репертуарі ансамблю близько 25 танцювальних номерів народного танцю: українського фольклору а також танців народів світу.
Основи класичного танцю виробляються за допомогою екзерсису, з якого складається танцювальний урок учня, тому Вітамінчики приділяють багато часу та зусиль на його освоєння. Навчаючись, діти набувають культуру танцю, відчувають пластику тіла, а також граціозність рухів.
ВИКЛАДАЧІ
ВИКЛАДАЧІ
ВИКЛАДАЧІ
ВИКЛАДАЧІ
ВИКЛАДАЧІ
Обов'язковим атрибутом сучасного, класичного та народного танців є акробатичні трюки. Безумовно вітамінчики приділяють вивченню та відточенню навичок багато часу, під наглядом найдосвідченіших викладачів.

Гімнастичні вправи для дівчат та акробатичні елементи для хлопців допомагають у розвитку координації рухів, розвивають вестибулярний апарат, дають поштовх до вивчення і напрацювання важких технічних елементів, обертів, зменшують боязнь дитини до розтяжки.
Переможці конкурсів.
Високий рівень професійності викладачів.
Сімейна та дружня атмосфера.
Один з найкращих дитячих колективів в Україні.
Організатори одного з найбільших фестивалів країни.
Зручний графік занять та розташування.
Всесторонній розвиток "Вітамінчиків".
Що року "Вітамінчики" приймають участь, а також займають призові місця у численних фестивалів та конкурсів.
"Вітамінчики" побували у всіх куточках України. А виступи юних артистів бачили більш ніж у 30 країнах світу!
Ми пишаємося викладачами, адже що року вони підвищують кваліфікацію та майстерність, а головним підтвердженням цьому є любов учнів.
Часто подорожуємо.
Наші вихованці з великим задоволенням йдуть на навчання, адже вони підтримують і допомогають одне одного. Панує спокійна, робоча обстановка, а між викладачами та учнями - довіра і повага.
ВІТАМІНЧИКИ ВІДВІДАЛИ
НАШІ ДОСЯГНЕННЯ
ПОДАТИ ЗАЯВУ
КОНТАКТИ
Коллектив не одноразово було відзначенно Кабінетом Міністрів України, Комітетом Верховної Ради з питань культури і духовності, а також підтриманний дружиною Президента України Катериною Ющенко.
Кожного року у Києві проходить Міжнародний благодійний фестиваль дитячо-юнацької творчості "Сонячний каштанчик" організований та проведенний участниками та батьками Народного художньго колективу "Ансамбль танцю "Вітамінчики"
У коллективі дітей розвивають всесторонньо. Заняття класичного, народного, єстрадного видів танцю є обов'язковими, у середніх класах учні вивчають єлементи акробатики, гімнастики та силових трюків.
"Вітамінчики" мають два філіали у Святошинському районі м. Києва, а графік занять складений у зручний для дітей та батьків час.
СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Канал на Youtube
Сторінка в Instagram
Ми у Facebook
Часті питання
РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ
НАГОРОДИ
Контакти
+3 8(044) 458 63 57
+3 8(050) 310 72 80

vitaminchiki@ukr.net

м. Київ, вул. Симиренка, 5-Б
м. Київ, вул. Гната Юри, 9-А
Викладачі
Головна
Вітамінчикі відвідали
Контакти
Нагороди
Напрямки хореографії
Часті питання
Досягнення
Чому саме ми?
У Вітамінній родині раді кожній дитині!
Подати заявку
Про нас