ПРО НАС
Ансамбль широко презентує в Україні та за кордоном фольклорне українське хореографічне мистецтво з пізнавально-мистецьким проектом «Танець єднає країну», в якому представлено майже всі регіони країни в танцях.
Ансамбль танцю ВІТАМІНЧИКИ є єдиним в Україні володарем престижної Ватиканської премії добра та милосердя ім. Ніколаса Гріна та Італійської премії мистецтв, золотої статуетки «Мистецький олімп України» та переможцем Всеукраїнського рейтингу популярності «Золота фортуна», переможцем Міжнародних дельфійських ігор. Колектив нагороджено «Золотою медаллю» Верховної Ради України та внесено в презентаційну книгу України «Україна в III тисячолітті».
Репертуар ансамблю складають народні танці та сучасні естрадні композиції, з якими колектив побував на великих сценах України та за її межами. «Вітамінчики» є багаторазовими переможцями Всеукраїнських конкурсів, лауреатом Міжнародних фольклорних фестивалів. За свою історію ансамбль презентував національне хореографічне мистецтво в 30 країнах світу, зокрема в більшості країн Європи та Прибалтики, в Китаї, Киргизcтані, Туреччині та Марокко.
Народний художній колектив «Ансамбль танцю ВІТАМІНЧИКИ» Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району м. Києва було створено в 1990 році. За свій багаторічний творчий шлях колектив виріс з гуртка танцю в потужний хореографічний колектив, який налічує більше 200 талановитих дітей від 3 до 18 років. Його незмінними художніми керівниками є: засновник та головний балетмейстер-постановник, Відмінник освіти України, кавалер ордену Святої рівноапостольної княгині Ольги - Мельник Олена Борисівна та президент благодійної організації «Ансамбль танцю «Вітамінчики», кавалер ордену Святого Володимира, Посол миру - Мельник Олег Йосипович.
Колектив є переможцем та чемпіоном по кількості залучення голосів киян в Громадському бюджеті столиці. Серед його переможних проектів є і єдиний в Україні безкоштовний Міжнародний фестиваль дитячо-юнацької творчості «Сонячний каштанчик», який учасники колективу виграють уже 5 років поспіль. Учасниками фестивалю за 10 років його існування стали фольклорні колективи з 30 країн світу.
Попереду у «Вітамінчиків» великі амбітні плани по створенню дитячого мюзиклу бродвейського рівня та реалізації завітної мрії мати власну хореографічну базу.
«Вітамінчики» є творцями Першого українського дитячого музиклу «Як Івасик у казку потрапив» та патріотичної вистави «Котигорошко поспішає на допомогу», благодійних концертів та акцій в підтримку дітей з інвалідністю, воїнів та ветеранів АТО, дітей-сиріт, багатодітних сімей.